PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35678}

Odjazd

Drive
6,5 797
ocen
6,5 10 1 797
Odjazd
powrót do forum filmu Odjazd

Nie zapomnę pierwszego seansu z tym kinem, wszystko w nim było dla mnie
niemal, że idealne. Teraz gdy po 10 latach zakupiłem go na dvd i obejrzałem
, magia gdzieś uciekła. Obraz oglądało mi się źle a jedynie Daka swoimi
umiejętnościami nadal mnie zachwycał(choć już nie tak jak wtedy). Mam
wrażenie, że wersja DVD jest jakaś kulawa zabrakło mi scen kilku i muzyka
nie pasująca, chyba zmieniona na gorszą... W tym przypadku sprawdziła się
reguła, że niektórych obrazów lepiej nie oglądać po kilku latach...

ocenił(a) film na 9

podobno jest gorsza wersja na dvd, chodzi o dźwięk. ja wróciłem do tego filmu po ośmiu latach i nadal mnie zachwyca. najlepsze sceny walk jakie widziałem.

ocenił(a) film na 9
driver_5

właśnie obejrzałem ta wersje. tragedia!!! nie dość ze jakaś tandetna muzyka jest podlorzona to jeszcze film okrojony o 25 minut. za to powinni karać!!!

driver_5

Ktoś jest w stanie powiedzieć co zostało wycięte,mam wersje DVD wydaną przez Vision i wydaje mi się,że film jest w całości,a przynajmniej takim go pamiętam.A już w wycięcie 25 minut nie uwierzę,taka produkcja nie mogłaby trwać 2 godziny( u mnie 1h 35min na liczniku)

ocenił(a) film na 9
hellboyjr

Wersja reżyserska trwa równo 2h więc wychodzi 25minut różnicy. Ja wersję reżyserską znalazłem na torrentach,ale napisów nie było nigdzie. Sam je opracowałem.

użytkownik usunięty
driver_5

Obejrzałem raz jeszcze tyle tylko, że na VHS na magnetowidzie:). Efekt tego taki, że film kolejny raz spodobał mi się, niby niewiele się różni wersja DVD od tej na VHS ale jednak podkład muzyczny na DVD to kupa muzyczna nie pasująca w ogóle do akcji. Co jeszcze ucięte sceny to np. skrócona wersja ostatniej walki z drugim Cyborgiem w tym kilka naprawdę niezłych kopów Dacascosa. Akcja w Hotelu również o jakąś minutkę krótsza. Odjazd jednak rządzi i w swej kategorii czyli kino kopane jest w czołówce najlepszych i dlatego też z perspektywy swojego gatunku i roku produkcji wystawiam mocne 8/10. Daka rządzi :)

ocenił(a) film na 8
driver_5

najlepsze i chyba najbardziej zapamiętane sceny walki.
Przecież co on tam wyprawiał czasami przeczyło prawom fizyki ale w końcu miał jakiś super dopalacz więc wszystko ładnie pasowało.

ocenił(a) film na 8

ja go widzialem po raz pierwszy wczoraj i zaluje ze nie wpadl mi w rece w 97... bo wtedy dalbym 10 bez namyslu... swietny mark.. swietna rezyseria ktora wyciska z kijowego scenariusza ile sie da i przede wszystkim swietne walki... jesli chodzi o beztroskie kopane kino akcji ten film to zdecydowana czolowka... nawet dzisiaj niektore sceny i praca kamery zachwycaja... nie przypominam sobie tez innego filmu akcji w ktorym tyle razy robiono tak dlugie ujecia jak tutaj.... bylem naprawde bardzo mile zaskoczony...

Dobry odmóżdżacz i tyle,beka plus sceny walki.

ja też widziałem kilka filmów starszych specjalnie szukałem na DVD bo wydawało mi się, że wersja będzie lepsze obraz, dźwięk niestety taka porażka, że aż byłem naprawdę zaskoczony. Obraz o wiele gorszy jak i dźwięk nie wiem jak to możliwe a jednak. Może polski dystrybutor zwyczajnie się nie postarał i najniższymi kosztami jakąś kopie kopii nagrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones