Mark Dacascos

Mark Alan Dacascos

7,3
4 044 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Dacascos
mc_aural

U mnie: 24 tytuły, średnia ocena: 6,2
Zdecydowanie ostatnie filmy zaniżyły tą ocenę.

mc_aural

u mnie srednia jego filmow to 3,3 i 13 ocenionych tytulow.
zmarnowal sie chlopak, a mogl byc drugim lee !

mc_aural

24? 13? Ja mam kiepski wynik w liczbie oglądniętych filmów z Markiem. Wiem, że gra w większości na prawdę kiepskich tytułach. A mimo to wiadomo, że aktorem jest całkiem dobrym. Ktoś wątpi?

myszuana

hymm wymien choc 3 role w ktorych dobrze zagral? braterstwo wilkow ok fajnie zagral kung-fu niemowe a dalej?

emu_

Wybrany , Sabotaż , Instynkt zabójcy , Od kołyski aż po grób...
Nie mówię, że jest rewelacyjny, ale jest dość dobry. Oceniam go lepiej niż ogólnie większość filmów, w których grał (z tych co widziałam). W zasadzie to każdy ma swój gust i ocenia wg własnego rozumu. Najlepiej mu wychodzi kung fu i nie jest aktorem pokroju Johnny'ego Deppa, ale oglądam go z przyjemnością. Nie tylko dlatego, że jest przystojny, zresztą to też kwestia gustu.
BTW mój wynik filmów Marka, które obejrzałam wcale nie jest tak zły.
A Ty co obejrzałaś i dlaczego wypadł źle w tych filmach wg Ciebie? Czemu powinnam przyjrzeć się bliżej aby ewentualnie przyznać Ci rację, że nie jest tak dobry?

myszuana

masz racje, gust nie podlega dyskusji, kazdy ocenia inaczej i wg swoich kryteriow.
no wypadl zle dzieki np. I am omega, pogromca wampirow, epicentrum (film ma u mnie 6, jednakze gdyby nie muzyka mialby 3). Mi podobal sie tylko w braterstwie wilkow.

myszuana

dodam jeszcze:
Wyspa doktora Moreau
Amerykański samuraj
i kultowy fenomenalny - Kruk: Droga do nieba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones