Nicollette Sheridan

Colette Sheridan

7,6
2 480 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicollette Sheridan

W "Gotowych na wszystko" gra okropnie.
Nie chodzi mi o jej talent, ale ma paskudną rolę.
Nie oglądałam z nią praktycznie żadnych filmów bądź seriali
i jednoznacznie kojarzy mi się właśnie z Edie...
czyli nie za dobrze (:

Ale nie sugerujcie się tym, wcale, nie uważam, że jest głupia czy coś w tym stylu. Tylko po prostu rzadko kiedy widzę ją na ekranie.

użytkownik usunięty
paulina__4

ja ją widziałem w paru filmach, nie jest jakąś wybitną aktorka zdecydowanie rola Edie w "Gotowych na wszystko" jest jej najlepszą rolą w życiu. Nie zgodzę się również że gra tam okropnie ma rolę wrednej suki ale gra ją świetnie.

paulina__4

sztuką jest zagranie takiej suki - Nicollette jest świetna w tej roli!!

paulina__4

w czwartek 19 lutego 2009 na 1 o 20.20 leci z nią film: "Śmiertelna zdrada"!! pooglądaj, ja też będę, tylko i wyłącznie dla Nicollette!!

dawcio930

Edie to moja ulubienica :D

za krótki
za krótki

dawcio930

Dziś widziałam "Altankę nieboszczyka" - tam też nie ma za dobrej roli. To jedna z jej pierwszych ról. Wyglądała tam bosko - mimo, że nie przepadałam za nią w "Gotowych na wszystko" to w tej "Altance" mi się podobała. Nie ma jej w tym filmie dużo Bo pojawia się tylko początku i na końcu. A film z serii przygód Herculesa Poirot.

paulina__4

Role ma Cudną. Ogladalam ja od pierwszego seoznu i zawsze jest zachwycająca ^^

paulina__4

Akurat rolę ma taką, że nie da się jej lubić, ale jak nie ma jej na ekranie, to już nie jest tak ciekawie. :) Zachwyca i irytuje jednocześnie. :D

jasna_cholera

YY nie da się jej lubić? To dlaczego ja Edie bardzo lubię?

Solarie

ja ją lubiłem, szkoda, że uśmiercili jej postać

no_bo_co

Edie jest najfajniejszą postacią ze wszystkich desperatek. Gra świetnie i bardzo ją lubię.

paulina__4

Zależy jak kto odbiera jej role w DH ale trzeba przyznać że gra ją świetnie :) Nicollette jest piękną i zdolną kobietą, polecam thriller z jej udziałem "Śmiertelne wizje" Świetny i trzymający w napięciu film :) Pozdr. dla fanów :)

Lilly878

Nie wiem, czy można ocenić aktorkę na podstawie roli, jaką gra. Ja może Edie nigdy nie 'wielbiłam', ale mam wielki szacunek dla Nicolette, bo w swojej roli była naprawdę genialna. I moim zdaniem błędem było wyrzcanie jej z obsady.

Spoiler poniżej:

















Zwłaszcza, że teraz z DH prawdopodobnie odejdą dwie kolejne aktorki i jak głosi plotka, szuka się 'zastępczyni' Edie. Bezsens?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones